Kurumsal Anasayfa / Kurumsal
Kurumsal - Konya'da Sağlık Kabini, Konya Evde Hasta Bakımı, Şifa Sağlık Kabini Konya, Konyada Sağlık Kabini Serum Takma ve Pansuman Hizmetleri

Şifa Sağlık Kabini

Konya Şifa Sağlık Kabini olarak Siz Değerli hastalarımıza, güler yüzlü ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Harita üzerinden konumuma ulaşabilir ve Sağlık Kabinimize gelebilirsiniz.Dilersenizde iletişim bilgilerinde bizlere telefonla ulaşabilir ve Sizleri Evinizde Ziyaret ederek Enjeksiyon(iğne),Serum takma işlemi,Pansuma işlemi ve yara bakımı gibi birçok sağlık hizmetini yerine getirebiliriz.

Konya'da sağlık kabini hastalarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek ve doğru tedaviyi doğru zamanda uygulamak ve olumsuz etkileri en aza indirmek için bu amaçla yaşam kalitenizi yükseltebilmek için işini severek yapan ekibimiz büyük bir heyecanla görevini yerine getirmektedir.

Konya Şifa Sağlık Kabini olarak Kendimize Hedef olarak belirlemiş olduğumuz,Tıp alanında bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek ve en iyi ve en doğru şekilde uygulamaktır. Konya Şifa Sağlık Kabini olarak amacımız “Sağlığınız Kontrol Altında” bilincinde çıkmış olduğumuz bu yolda sizlere sağlıkta güvenli hizmeti verebilmek için Canla başla çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Konya Evde Hasta Bakımı

Sizleri sadece ihtiyacınız olduğu zamanlarda değil, çay, kahve içmeye de bekleriz. Sağlıklı Günler Dileriz

Çalışma Saatleri
Hafta İçi -------------------------------- 7/24
Hafta Sonu ----------------------------- 7/24